1- Hepsiburada

Ülkemizin en köklü ve en büyük alışveriş sitesinden biri olan Hepsiburada.com, adından da anlaşıldığı üzere neredeyse her kategoriden ürünü bulabileceğiniz bir web sitesi. Dolayısıyla en iyi alışveriş sitesi listesinde kendine yer buluyor.

İndirimli Ürünler İçin Tıklayın

2- Amazon

Dünyanın en büyük e-ticaret oluşumlarından biri olan Amazon, bir süredir ülkemizde de faaliyet gösteriyor. Birçok farklı ürün grubunda tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan Amazon üzerinden ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilirsiniz. 

İndirimli Ürünler İçin Tıklayın

3- mediamarkt.com.tr

Perakende sektöründe faaliyet gösteren MediaMarkt, internet sitesi ile de tüm Türkiye’deki kullanıcıların ürünlere tek tık ile ulaşmasını sağlıyor. MediaMarkt mağazalarında yer alan tüm ürünleri internet sitesinde de bulmak mümkün.

İndirimli Ürünler İçin Tıklayın

4- Aliexpress

Çok uygun fiyatlarla birçok ürünü satın alabileceğiniz Çin merkezli bir web sitesi olan Aliexpress.com, özellikle elektronik parçaları için sıklıkla tercih edilebiyor. Aliexpress sayesinde şarj aleti, kablo, USB adaptörü gibi birçok elektronik ürünü oldukça uygun fiyata ve ücretsiz kargo seçeneğiyle sipariş edebiliyoruz. 

İndirimli Ürünler İçin Tıklayın

5- GittiGidiyor

Artık bir eBay kuruluşu olan GittiGidiyor, hem sıfır hem de ikinci el ürünler bulabileceğiniz ve neredeyse her kategoride ürünü bünyesinde barındıran bir web sitesi.

İndirimli Ürünler İçin Tıklayın

6- N11

Son yıllarda yaptıkları kampanyalar ile öne çıkan ve elektronik alanında da Türkiye’de resmi olarak satılmayan ürünleri bünyesinde barındırmasıyla öne çıkan N11.com, şüphesiz ülkemizin en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden biri.

İndirimli Ürünler İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir