Birinci sınıf hizmet için ödeme yapmak, spam filtreleri, ebeveyn denetimleri, sistem taramaları ve gelişmiş güvenlik duvarları gibi daha fazla özellik elde edeceğiniz anlamına gelir. Bu, uzman kullanıcılar, biraz ekstra güvenlik isteyenler ve sistemlerini mümkün olduğunca sorunsuz çalıştırmak isteyen herkes için daha uygun olmasını sağlar.

1. Kaspersky Free

Kaspersky‘nin Windows güvenlik yazılımının ücretli sürümü sık sık en iyi virüs önleme çözümleri listelerinin başında gelir. Beklediğiniz gibi, ücretsiz Kaspersky Free, tam programın küçültülmüş bir sürümüdür.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

 

2. Bitdefender Antivirus Free Edition

Temelde, tüm ürünün AV (Antivirüs) bölümünden oluşan ücretsiz Bitdefender Antivirus Free Edition‘ın temiz, hafif, iyi oluşturulmuş tarama mekanizmaları, sektör ortalamasından neredeyse evrensel olarak daha hızlıdır ve rakipsiz virüs tanımları ücretsiz  Bitdefender‘in ücretsiz ağacın tepesinde olduğu anlamına gelir.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

3. Avast Free Antivirus

Avast ve AVG, 2016’nın ortalarında birleşmiş gibi görünselerde, henüz tam olarak birleşmedi. Yeni bir araya gelen şirket, yakında bir ortak AV paketi yapmasına rağmen, iki ücretsiz antivirüs ürününün ayrı kalacağını açıkladı.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

 

4. Sophos Home

Kendisini “işletme sınıfı güvenlik” olarak pazarlayan Sophos Home, çoğu ücretsiz antivirüs yazılımından biraz daha fazlasını yapıyor ve aslında aileler için daha uygun görünüyor.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

5. Avira Free Antivirus

Windows için ücretsiz Avira Free Antivirus, test edilen tehditlerin % 99,7’sini ortadan kaldıran AV-TEST’in sıkı test programında yüksek puan almaya devam ediyor ve genellikle donanımınız için çok fazla bir yük getirmiyor.

 

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir