Şimdi sadece yapmanız gereken birine girip kayıt olmak!

1. Alison

ALISON sitesinin geniş yelpazeli, bedava ve kapsamlı finansal yazım kültürü, kişisel ve yumuşak yetenekler, dijital yetenekler, girişimcilik ve bunun gibi birçok dersi vardır. Bir şeyler öğrenmek isteyen her insanı hedef alan bu site profesyonellerde, eğitimcilerden, yöneticilerden ve bağımsız çalışanlardan oluşmaktadır.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın

2. Udemy

Udemy internet sitesi bütçelendirme hakkında bir şeyler öğrenmek isteyenler için birçok indirim içeren ve ücretsiz, özel uzmanlar, profesörler, girişimciler ve profesyoneller tarafından öğretilen kurslar sunmaktadır. Teknoloji, iş ve pazarlama sınıflara ek olarak aynı zamanda verimlilik, sağlık, hobiler ve yaşam tarzı seçeneklerini de keşfedebilirsiniz.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın

3. Coursera

Eğer yüksek öğrenim ücreti vermeden üniversite eğitimi almak istiyorsanız Coursera sizin için en iyisidir. Bu internet sitesi her alanda, profesyoneller tarafından psikoloji, tarih ve literatür dersleri içermektedir. Bu derslerin hepsi dünya genelinde en iyi yerlerde eğitim veren profesörler tarafından düşünülmüş ve oluşturulmuştur. Bu üniversiteler arasında Princeton, Johns Hopkins, Stanford ve dahası vardır.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın

4. edX

Aynı Coursera gibi edX herkese istedikleri yerde üniversitenin çeşitli bölümlerden ders alma imkanı tanımaktadır. Ayrıca bu dersler sonunda sertifikalandırılırsınız. Bazı büyük ortaklarının arasında Harvard, Berkeley, Dartmouth, Georgetown, ve Chicago Üniversitesi yer almaktadır (ayrıca bu hepsi değil!).

Siteye Gitmek İçin Tıklayın

5. Udacity

Udacity programlama, veri bilimi ve web geliştirme, yazılım geliştirme üzerinde ücretsiz kurslar sunmaktadır. Web sitesi, ayrıca bir yetenek üzerine uzmanlaşmak ya da tam zamanlı bir kariyer isteyen bireyler için bir nanodegree programı sunmaktadır.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir