Ücretsiz VPN İnternetinizin maksimum hızını kullanmanızı sağlayan Speedify Instagram, Snapchat, Twitter gibi sosyal ağlarda ve yasaklı web sitelerinde en yüksek performansını sunuyor.

1. Speedify

Eğer size çok hızlı bir ücretsiz Vpn hizmeti lazım ise Speedify doğru adres olabilir. İnternetinizin maksimum hızını kullanmanızı sağlayan Speedify Instagram, Snapchat, Twitter gibi sosyal ağlarda ve yasaklı web sitelerinde en yüksek performansını sunuyor. Speedify hizmetinin en kötü yanı ise ayda 1 GB kota vermesi. 

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

2. PrivateTunnel

7 günlük deneme süresinden sonra tek bir abonelik ile 3 farklı cihaza kurulabilen PrivateTunnel en hızlı VPN hizmetlerinden birisi.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

 

3. ExpressVPN

Hizmetinden memnun kalmayan kullanıcılarına parasını iade eden en köklü ücretsiz VPN hizmetlerinden birisi olan ExpressVPN 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ile çok fazla tercih ediliyor.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

 

4. Windscribe

En sağlam ücretsiz VPN hizmetlerinden birisi olan Windscribe kullanıcılarına yüksek hız, güvenlik ve bol kota sunuyor. Her ay için 10 GB kota veren Windscribe, en çok tercih edilen VPN hizmetlerinden birisi.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

 

5. Touch VPN

 

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir