Ücretsiz bir VPN programı seçmek sandığınız kadar kolay değil. Dikkat edilmesi gereken birçok kriter var. Bu yazımızda sizleri bu kriterler doğrultusunda yönlendireceğiz. Öncelikle ücretsiz VPN’ler harcamadığınız birkaç TL anlamına gelmiyor.

1.Windscribe

Programın kullanımı oldukça basit. Ayrıca bünyesinde bulundurduğu güvenlik duvarı, internet bağlantımız kopması durumunda internet akışını durdurmakta ve IP adresimizin açığa çıkmasını engellemekte.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

 

2. Hide.me

Birçok ücretsiz sağlayıcının aksine, Hide.me bünyesinde standartların üzerinde uyumluluk yazılımları ve uygulamları sunmakta. Kapsam olarak modemler, Linux, Fedora, Blackberry, Windows telefonlar sorunsuz olarak destekleniyor.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

 

3. Speedify

 

Aslında pek VPN amacı ile ortaya çıkmamış ancak bağlantı hızlandırma ve güçlendirme adına bizlere hem VPN hem de performans hizmeti sunan bir firma var karşımızda.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

4. ProtonVPN

İsviçre merkezli diğer bir VPN programı olan ProtonVPN piyasadaki en bonkör sağlayıcılar arasında yer alıyor. Ücretsiz ProtonVPN hizmet dahilinde Amerika, Hollanda ve Japonya sunucularında sınırsız trafik imkanı sunmakta. Ancak beraberinde birçok sınırlamayla karşılaşmaktayız.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir