Ücretsiz VPN bulmak kolaydır. Ancak gizli ücretleri olmayan güvenilir, Netflix izlemeye olanak tanıyan ve torrent kullanımına izin veren, bir de güvenlikli bir vpn bulmak ise bu kadar kolay değildir. 45 tane ücretsiz olduğu söylenen ücretsiz VPN‘i test ettik ve size yüksek hız, mükemmel akış ve iyi seviyede güvenlik sağlayacak 5 ücretsiz VPN hizmeti bulduk.

 

1. NordVPN – En Yüksek Puanlı Ücretsiz Premium VPN

NordVPN aslına bakılırsa ücretsiz değildir. Aslında en gelişmiş özelliklerle dolu premium bir VPN’dir. Öyleyse neden burada en yüksek puanlı ücretsiz VPN’lerimiz arasında listeliyoruz? Diye sorar gibisiniz. Cevaplayalım. NordVPN sorgusuz sualsiz 30 günlük para iade garantisi sunar. Bu da hizmeti bir ay boyunca ücretsiz olarak kullanabileceğiniz anlamına gelir ve tamamen risksizdir.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

 

2. ProtonVPN – Sınırsız Bant Genişliği ve 3 Ülkede Sunucu

ProtonVPN kaliteli premium VPN hizmetini ücretsiz deneme süresi ile kullanıcılarına sunmuştur. Diğer ücretsiz VPN servislerinden bazı özellikleri ile ayrılmaktadır. Örneğin sınırsız veri imkanı tanımakta ve reklamsız bir kullanıcı deneyimi sağlamaktadır. Ücretsiz versiyon ile sadece Japonya, Hollanda ve ABD ülkelerine bağlanılabilmektedir.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

3. Windscribe – Her Ay 10 GB’lik Cömert Veri Limiti

Windscribe’in cömert veri kullanım limiti, bu hizmeti listedeki en iyi ücretsiz VPN’lerden biri yapmaktadır. Ücretsiz hesap kullanarak aylık 10 GB veri akışından yararlanabilirsiniz ve şirket hakkında tweet attığınızda ekstra 5GB veri hakkı elde edebilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınıza bu hizmeti tavsiye ederek her ay fazladan 1GB ücretsiz veri kazanabilirsiniz. Windscribe güvenlikte muazzamdır ve güçlü AES şifreleme sistemi ile kullanıcıyı kuruyup çoklu VPN protokolü desteklemektedir.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

 

4. Hotspot Shield – Torrent Dostu VPN

Hotspot Shield, güvenli ve üst düzey şifrelemeli bağlantı sağlar. Testlerimizde herhangi bir DNS sızıntısına rastlamadık ki bu da IP adresinizin etkili bir şekilde korunduğu anlamına geliyor. Hotspot Shield neredeyse tüm tarayıcılarda çalışmaktadır. Sıfır kayıt politikası ile gizliliğinizi korumakta ve teknik destek sağlamaktadır. Hem ücretli hem de ücretsiz versiyonlarında P2P desteklenmektedir.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

 

5. hide.me – Yüksek Hız ve Her Ay 2 GB Veri

 

hide,me kaliteli ve güvenilir olmakla birlikte ücretsiz bir hizmet sağlamaktadır. Her ay 2 GB veri sağlamakta ve kullanıcılar hide,me’nin tüm özelliklerini güvenli bir şekilde kullanabilmektedir. Bu VPN hizmetinin güçlü şifreleme, otomatik kill switch ve sıfır kayıt politikası tarama işlemlerinizde gizlilik ve güvenlik prensiplerini işletmektedir.

Siteye Gitmek İçin Tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir